Pomoc – najczęściej zadawane pytania

Czytaj więcej

Kilka najczęstszych pytań i odpowiedzi na nie, które otrzymujemy od naszych klientów.

 1. Ile możliwych poprawek oferujecie Państwo podczas projektowania wyglądu strony?
  1. Wszystko zależy od skali projektu, tak na prawdę klient może kilkukrotnie zmieniać coś na stronie. Dla nas także ważna jest perfekcja, jednakże trzeba pamiętać, że najważniejszym etapem jest przekazanie do akceptacji klienta gotowy szkic projektu. Po jego akceptacji jak najbardziej jest możliwość sugerowania zmian ale takich, które mieszczą się w zakresie zaakceptowanego już szablonu.
 2. Czy pozycjonujecie Państwo strony?
  1. Strony przez nas stworzone są jak najbardziej zoptymalizowane pod algorytmy wyszukiwarek, jednakże pozycjonowaniem długoterminowym nie zajmujemy się. Możemy za to polecić świetną firmę, która na pewno sprosta oczekiwaniom klientów, kiedy zajdzie taka potrzeba.
 3. Jak długo trwa tworzenie stron internetowych?
  1. Jest pytanie z tej grupy gdzie nie jesteśmy w stanie jednoznacznie, stwierdzić i podać konkretnego terminu.  Wszystko zależy od złożoności projektu, jego funkcjonalności i wielu innych aspektów. Można jednak podać bezpieczny przedział, że czas wykonania strony internetowej może mieścić się w przedziale od 7 do 90 dni. Oczywiście na termin również wpływ ma klient i komunikacja z nim jeszcze na etapie projektowania.
 4. Czy ja jako klient jestem w stanie nadzorować proces projektowania strony internetowej?
  1. Jak najbardziej, na etapie projektu często przesyłamy do klientów wstępne szkice oraz gotowe już układy strony. Nie chcemy niedomówień i nieporozumień w momencie kiedy cały projekt jest gotowy. Komunikacja w sprawie prezentacji i akceptacji odbywa się drogą mailową aby obie strony czuły się bezpiecznie i miały psychiczny komfort.
 5. Czy jeżeli posiadam już projekt graficzny jest możliwe jego wdrożenie?
  1. Nie mamy z tym żadnego problemu. Jeżeli posiadacie Państwo projekt graficzny, który przesłany zostanie do nas w odpowiedni sposób z możliwością edycji będzie możliwość jego wdrożenia.
 6. Czy będę miał możliwość zmiany treści na stronie?
  1. Jak najbardziej, większość naszych stron posiada intuicyjny i łatwy w użyciu panel administracyjny. Za jego pomocą klient samodzielnie jest w stanie usuwać, dodawać, a także zmieniać zamieszczone już treści.