O nas dowiedz się więcej kim jesteśmy i jak pracujemy.

Czytaj więcej

Kim jesteśmy?

To proste, jesteśmy ludźmi o takich samych poglądach, podejściu do życia oraz klienta! Doskonale się uzupełniamy i dogadujemy, jest to bardzo ważna cech ludzi, którzy pracują ze sobą kilkanaście godzin dziennie. Nie ma nic gorszego od zespołów, które pracują ze sobą bo muszą, 8:00 – 16:00 i do domu.  Nas ten problem nie dotyczy, prace traktujemy jak spotkania przy profesjonalnych projektach i czerpiemy z tego radość. Nikt nie pracuje z musu i jest to dla nas najważniejsze.

W naszym zespole są najlepsi specjaliści, którzy na swojej dziedzinie znają się bardzo dobrze. Rozpoczynając współprace z nami masz pewność, że właśnie do takich osób trafisz. Tworzenie, projektowanie czy optymalizacja stron internetowych nie stanowią dla nas żadnego problemu i chętnie podejmiemy się każdego projektu. Integracja z systemami zewnętrznymi czy administracja serwerami, nie są dla nas problemem. Do każdego zadania starannie dobieramy odpowiednie środki, tak aby było ono wykonane we właściwy sposób.

Dlaczego akurat my?

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na to pytanie w powyższym akapicie, pozwól że odpowiem na nie właśnie teraz.
Na pewno nie raz spotkałeś się z kiepskimi serwisami w internecie. Niedopracowane strony, źle dobrane kolory, które męczą oczy po krótkiej chwili.  A na koniec jeszcze „te perełki”, które na urządzeniach mobilnych nie działają w ogóle albo ładują się tak długo, że użytkownik postanawia skorzystać z innego serwisu, który załaduje się znacznie szybciej. Dzieje się tak, z powodu niewłaściwej optymalizacja strony internetowej. Nigdy nie oddalibyśmy aplikacji klientowi, która nie jest zrobiona według najnowszych standardów. Wychodzimy z założenia, że dobry klient to klient zadowolony więc zawsze dajemy z siebie 100%.

Zyskasz u nas dobrze stworzoną stronę pod względem wszystkich standardów W3C, zoptymalizowaną pod najnowsze wymogi przeglądarek oraz dostosowaną do wszystkich urządzeń oraz przeglądarek. Nigdy nie oddajemy pół produktów – to wbrew naszym zasadom.